• Edu Sense
  • Przyroda i Ja
  • Logo Artis - Gabinet logopedyczny we Wrocławiu
  • Gmina Wrocław
  • Drużyna Kangura
  • Nowe Horyzonty
  • Rycerski Zamek
  • Mama i Ja
  • NMF
  • Poznajemy Świat
Previous Next

 

JADŁOSPISY

Jadłospis letni 30.08-10.09.2021
Jadłospis letni 13-24.09.2021
Jadłospis jesienny 27.09-08.10.2021
Jadłospis jesienny 11-22.10.2021
Jadłospis jesienny 25.10-05.11.2021
Jadłospis jesienny 08-19.11.2021
Jadłospis jesienny 22.11-03.12.2021
Jadłospis jesienny 06-17.12.2021
Jadłospis zimowy 20-30.12.2021
Jadłospis zimowy 03-14.01.2022
Jadłospis zimowy 17-28.01.2022
Jadłospis zimowy 31.01-11.02.2022
Jadłospis zimowy 14-25.02.2022
Jadłospis zimowy 28.02-11.03.2022
Jadłospis wiosenny 14-25.03.2022
Jadłospis wiosenny 28.03-08.04.2022
Jadłospis wiosenny 11-22.04.2022
Jadłospis wiosenny 25.04-06.05.2022
Jadłospis wiosenny 09-20.05.2022
Jadłospis wiosenny 23.05-03.06.2022
Jadłospis wiosenny 06-17.06.2022
Jadłospis letni 20-30.06.2022
Jadłospis letni 01-12.08.2022
Jadłospis letni 16-26.08.2022
Jadłospis letni 29.08-09.09.2022
Jadłospis letni 12-23.09.2022
Jadłospis jesienny 26.09-07.10.2022
 
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011,

które mówi o obowiązku przekazywania konsumentom informacji na temet obecnych w serwowanej żywności składników lub innych substancji mogących powodować alergie nietolerancji, zamieszczamy do ogólnego zapoznania się wyciąg z w/w rozporządzenia, tj.

"WYKAZ SUBSTANCJI I PRODUKTÓW POWODUJĄCYCH ALERGIE LUB REAKCJE NIETOLERANCJI"

Informacje o obecności poszczególnych alergenów podawane będą w codziennym jadłospisie.

UWAGA

Przypominamy jednocześnie, że w żywieniu dziecka nie powinno się ograniczać produktów alergizujących, chyba że występuje wyraźne wskazanie lekarza (w takim wypadku należy dostarczyć do przedszkola stosowne zaświadczenie o alergii występującej u dziecka).
Racjonalne żywienie jest ważne w każdym wieku, a dla malucha może być wręcz kluczowe dla rozwoju.

Wykaz substancji i produktów powodujących alergie lub reakcje nietolerancji:

1. Zboża zawierające gluten, tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut lub ich odmiany hybrydowe, a

także produkty pochodne, z wyjątkiem:

a) syropów glukozowych na bazie pszenicy zawierających dekstrozę ( 1 )

b) maltodekstryn na bazie pszenicy ( 1 )

c) syropów glukozowych na bazie jęczmienia;

2. Skorupiaki i produkty pochodne;

3. Jaja i produkty pochodne;

4. Ryby i produkty pochodne, z wyjątkiem:

a) żelatyny rybnej stosowanej jako nośnik preparatów zawierających witaminy lub karotenoidy;

b) żelatyny rybnej lub karuku stosowanych jako środki klarujące do piwa i wina;

5. Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne;

6. Soja i produkty pochodne, z wyjątkiem:

a) całkowicie rafinowanego oleju i tłuszczu sojowego ( 1 )

b) mieszaniny naturalnych tokoferoli (E306), naturalnego D-alfa-tokoferolu, naturalnego octanu D-alfatokoferolu,

naturalnego bursztynianu D-alfa-tokoferolu pochodzenia sojowego;

c) fitosteroli i estrów fitosteroli otrzymanych z olejów roślinnych pochodzenia sojowego;

d) estru stanolu roślinnego produkowanego ze steroli olejów roślinnych pochodzenia sojowego;

7. Mleko i produkty pochodne, (łącznie z laktozą ), z wyjatk

a) serwatki wykorzystywanej do produkcji destylatów alkoholowych, w tym alkoholu etylowego pochodzenia

rolniczego,

b) laktitolu;

8. Orzechy, tj. migdały (Amygdaluscommunis L.), orzechy laskowe (Corylusavellana), orzechy włoskie

(Juglansregia), orzechy nerkowca (Anacardiumoccidentale), orzeszki pekan (Caryaillinoinensis (Wangenh.) K.

Koch), orzechy brazylijskie (Bertholletiaexcelsa), pistacje/orzechy pistacjowe (Pistaciavera), orzechy makadamia

lub orzechy Queensland (Macadamiaternifolia), a także produkty pochodne z wyjątkiem orzechów

wykorzystywanych do produkcji destylatów alkoholowych, w tym alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego;

9. Seler i produkty pochodne;

10. Gorczyca i produkty pochodne;

11. Nasiona sezamu i produkty pochodne;

12. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/litr w przeliczeniu na całkowitą

zawartość SO 2 dla produktów w postaci gotowej bezpośrednio do spożycia

13. Łubin i produkty pochodne;

14. Mięczaki i produkty pochodne.